Blog s články na téma půjčky:
Banner – Rychlá půjčka, rychlé nebankovní půjčky bez registru a na směnku

Největší trh půjček na českém internetu:
Bankerat půjčky

3 banky poskytující studentské půjčky v Česku

Úvod

Několik Českých bank zařadilo do svého portfolia nabízených služeb i úvěrové produkty, které mohou použít studenti. Půjčku student získá i u mnoha nebankovních společností kde bývá získání peněz ještě snazší než u bank. Poplatky u nebankovních firem jsou však často vyšší a zejména pro studenta bez značného příjmu je možné dostat se tak do dluhové pasti. Studenti, kteří potřebují získat finance na studium, ubytování, potravu, učebnice a další účely však pravděpodobně hledají půjčky zvýhodněné určené přímo a jen studentům.

Komerční Banka – Gaudeamus

Příkladem studentské půjčky může být úvěr Gaudeamus od Komerční banky. Pro studenty vysokých škol a vyšších odborných škol to je úvěr neúčelový což znamená, že penze student může využít na cokoliv. Pro studenty středních škol musí být peníze využity na hrazení pouze školného. Komplikace u Gaudeamus by mohlo být to, že Komerční banka vyžaduje aby měl žadatel k sobě i ručitele, což je další osoba, která by v případě platební neschopnosti na sebe převzala splácení peněz. Úvěr u Gaudeamus může být v rozmezí několika desítek tisíc korun až několika stovek tisíc korun. Peníze budou muset být splaceny a každý rok zde nabíhá úrok více než 7%.

Česká spořitelna

Další bankou, která nabízí úvěrový produkt vytvořený přímo pro studenty je Česká spořitelna a jejich studentská půjčka. Úvěr poskytnou vysokoškolským studentům na dobu 1 roku až několika let. Student nemusí peníze použít na úhradu školného a může si odložit své splátky až na skončení studia. Odklad splátek samozřejmě není zdarma. Cena za každý měsíc odkladu může být i několik set korun. Kromě studentské půjčky si může student také otevřít studentské konto a aktivovat zde službu Kontokorent – přečerpání účtu do mínusu. Kontokorent je něco jako půjčka, je to velmi pohodlné. Podmínkou je to, že student musí peníze opět doplatit na nulu do určitého data.

UnicreditBank

Třetí firmou, která poskytuje rychlé půjčky studentům je UnicreditBank. Nabízený úvěrový produkt se nazývá v době psaní tohoto článku jednoduše „Studentská půjčka“. Na rozdíl od komerční banky u Unicredit si student půjčí maximálně 150 tisíc korun. Půjčka je určena opět vysokoškolským studentům, studentům vyšších odborných škol a také studentům jazykových škol. Unicredit umožňuje opět odklad splátek půjčky, kdy student platí pouze úroky z půjčky, samotné půjčené peníze začne splácet až od stanoveného data.

Přidejte prosím komentář v Nezařazené
Skopírujte a vložte kód níže
Email a IM
WWW kód
Fóra
Nebankovní rychlá půjčka

Leave a Reply

Using Gravatars in the comments - get your own and be recognized!

XHTML: These are some of the tags you can use: <a href=""> <b> <blockquote> <code> <em> <i> <strike> <strong>

TOPlist

NAVRCHOLU.cz